(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Zbiornik mobilny do transportu AdBlue 425l.

Zbiornik mobilny do transportu AdBlue 425l. Zoom

JFC

Zbiornik mobilny do transportu AdBlue 425l.

SKU: MT425AB
Jednopłaszczowy zbiornik do przewozu AdBlue.
Zbiornik Adblue – różne rodzaje

Dostępność: W magazynie

Już od: 4 550,00 zł

Cena z konfiguracji: 0,00 zł

Zbiornik mobilny 425 AB   +4 550,00 zł

* wymagane pola

Cena z konfiguracji: 0,00 zł

Opis produktu

  Szczegóły

  Zbiorniki mobilne to urządzenia na Adblue wyposażone są w układ dystrybucyjny. Dzięki takiemu zbiornikowi możliwe jest dostarczenie i tankowanie paliwa w dowolnym miejscu, co sprawdza się przy tankowaniu ciężkiego sprzętu w miejscu ich wykorzystania. Są to min. ciągniki, traktory itp. Posiadają profilowane dno, co ułatwia załadunek zbiornika na auto. Są w pełni dostosowane do transportu na pojazdach samochodowych. Mają wewnątrz wbudowaną przegrodę zapobiegającą nadmiernym ruchom paliwa podczas transportu.Przewóz paliwa w urządzeniu bez takiej przegrody groziłby przewróceniem zbiornika, a nawet pojazdu.

  Kompaktowa budowa zbiornika pojemności 425 litrów umożliwia transport płynu adblue dowolnym pojazdem dostawczym. Zbiornik został zaprojektowany tak, aby mieścił się na Europalecie (wymiary 120×80 cm). Dodatkowo puste zbiorniki można sztaplować – co ułatwia magazynowanie i redukuje koszty transportu. Zbiornik wykonany został z materiału odpornego na promieniowanie UV a jego unikalna konstrukcja umożliwia podejście wózkiem widłowym z każdej strony. W wersji SPECIAL urządzenie wyposażone jest w cztery szekle transportowe, które służą do zabezpieczenia zbiornika podczas transportu oraz rozładunku dźwigiem.

  Paliwo można dostarczyć bezpośrednio do urządzenia lub pojazdu w miejscu jego wykorzystania (kombajny, sieczkarnie, ciągniki, maszyny drogowe). Pozwala to uniknąć przestojów w trakcie pracy. Innowacyjna konstrukcja korpusu oraz specjalne ożebrowanie zabezpiecza paliwo przed nadmiernym ruchem w trakcie transportu, a także chroni przed przewróceniem zbiornika oraz pojazdu transportującego. Układ dystrybucyjny zabezpieczony zamkiem chroni przed dostępem niepowołanych osób do zbiornika.

  Dane techniczne:
  - pojemność 430 l,
  - waga: 52 kg,
  - wymiary:  1,20 x 0,80 x 0,77 m.

  Wyposażenie standardowe:
  - pompa o wydajności do 40l/min (12V),
  - pistolet manualny self,
  - wąż tłoczny 4 m.

  Możliwość skomponowania własnego zestawu za pomocą dodatkowych opcji.

Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  Dokładność -
  Przepływ 5-90 l/min
  Temperatura pracy -
  Konstrukcja -
  Średnica -
  Wejście/Wyjście -
  Medium adblue
  Zasilanie -
  Bar -
  Cykl pracy -
  Lepkość -
  Mikrony -
CMS tab