(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

O Nas

Firma Dex Oil Sp. z o.o. w swym asortymencie posiada zbiorniki (stcjonarne oraz mobilne) do takich mediów jak: olej napędowy, benzyna, paliwa lotnicze jak AVGAS i JET-A1, Adblue oraz wszelkiego rodzaju oleje (silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne itp.). Posiadana wiedza i zdobyte umiejętności pozwalają nam zaoferować Państwu szeroką gamę osprzętu do wszelkiego rodzaju mediów, w tym paliw płynnych.

 Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej i pracowników. Posiadamy również bardzo dobrą znajomość rynku i jego potrzeb. A wszystko to przy prawdziwie konkurencyjnych cenach, które bezapelacyjnie idą w parze z dobrą jakością! Jesteśmy bardzo elastyczni, dzięki czemu realizujemy indywidualne potrzeby każdego klienta.

 Doskonała jakość  i różnorodność oferowanych przez nas wyrobów takich renomowanych producentów jak, PIUSI, ADAM PUMPS, TELLARINI, GESPASA, KINGSPAN, JFC, CIMTEC itp.), realizacja przyjętych zleceń zgodnie z ustalonym terminem oraz doświadczenie w rozwiązaniach systemowych gwarantują zadowolenie każdego z naszych Klientów.