(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Wskaźniki poziomu oleju

Wskaźnik poziomu paliwa to nie tylko wysoki komfort tankowania, ale także pomocny element systemu dystrybucyjnego. Dzięki takiemu urządzeniu możliwe jest otrzymanie wymiernej informacji o poziomie oleju, który znajduje się w zbiorniku paliwa. Takie urządzenia pozwalają na monitorowanie ilości płynów w zbiornikach o różnorodnych kształtach do wysokości 4 metrów.

Miernik poziomu oleju

Zasada pomiaru polega na odczycie różnicy ciśnień atmosferycznego i wymuszonego przez słup cieczy w sondzie pomiarowej układu. System zarządzany jest przez układ elektroniczny (wyposażony dodatkowo w mikro wyłączniki oraz ekran), który przenosi wyniki pomiarów różnicy ciśnień na wspomniany ekran, gwarantując ciągłą informację o poziomie płynów w zbiorniku. Ponadto, wskaźnik poziomu paliwa informuje nas o przecieku międzypłaszczowym, dzięki czemu, gdy dojdzie do takiej sytuacji, możliwa jest szybka reakcja i naprawa uszkodzonego zbiornika. Wszystkie produkty dostępne u nas na stronie są najwyższej jakości.

Doskonała jakość wskaźników poziomu oleju

Wierzymy, że to właśnie dobra jakość produktu jest najlepszą wizytówką firmy. Dlatego przywiązujemy ogromną wagę do tego, co staje się elementem naszej oferty. Staranna analiza i bezkompromisowa selekcja sprawiają, że jesteśmy jednym z najlepiej wyposażonych sklepów. Ponadto gwarantujemy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Lista  Siatka 

3 produkt(ów)

na stronę

Lista  Siatka 

3 produkt(ów)

na stronę