(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Pompy do oleju

Pompy do przelewania benzyny i pozostałych paliw to produkty o unikalnej konstrukcji. Zapewniają bardzo dobrą wydajność i wytrzymałość. Prezentowane przez nas pompy ukazują wyniki dokładnej analizy wszelkich wymagań. Wykonane zostały z najbardziej trwałych i sprawdzonych materiałów co skutkuje ich niezawodnością. Zapewniają łatwość w użyciu. Są mobilne i bezpieczne w użytkowaniu. Dzięki swej budowie, mogą być instalowane w różnych konfiguracjach.Rotacyjne, samozasysające, łopatkowe pompy posiadają mechaniczne uszczelnienie, które gwarantuje stałą niezawodność.

Warunki klimatyczne, take jak niskie temperatury nie stanowią żadnych barier. Pompy te bardzo często stosowane są przy stacjonarnych instalacjach dystrybucji oleju napędowego. Natomiast pompy łopatkowe, samozasysające i zasilane elektrycznie, są idealne do dystrybucji oleju napędowego. Pompy te wyposażone są w zawór by-pass. Dostępne są zarówno z zasilaniem jednofazowym jak i trójfazowym.

Dzięki ich niewielkim rozmiarom i łatwości instalacji, są często wykorzystywane do użytku prywatnego.Pompy to doskonałe urządzenia do przelewania benzyny z beczek, kanistrów lub innych przewoźnych pojemników. Jak również do zbiorników, pojazdów drogowych i wodnych. Pompy te znajdują także duże zastosowanie u posiadaczy urządzeń i maszyn rolniczych.

Lista  Siatka 

8 produkt(ów)

na stronę

Lista  Siatka 

8 produkt(ów)

na stronę