(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Pistolety do oleju

Pistolet to niewątpliwie nieodzowna część osprzętu paliwowego. Posiada on istotną funkcję w działaniu układu dystrybucyjnego, dlatego też możliwy jest szeroki wybór konkretnego modelu pistoletu. Każdy z nich spełni wysokie wymagania naszych klientów i co najważniejsze- będzie dopasowany do każdego dystrybutora paliwowego. Warto dodać, że każdy pistolet, który posiadamy w swym asortymencie jest prosty w obsłudze. Ergonomiczny uchwyt pokrywa guma, dzięki której użytkowanie staje się wygodne.

Znajdą Państwo u nas pistolety manualne wykonane z aluminium oraz pistolety automatyczne. Podstawowe wyposażenie pistoletów to przyłącze obrotowe GW 1”, które zapobiega skręcaniu węża. Dostępne są wersje o przepływie: 60 l/min, 90 l/min, 120 l/min, 150 l/min, a nawet 280 l/min, przeznaczone do tankowania samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Oferowane przez nas produkty posiadają odmienne połączenia rozpoczynając od 1/2” aż do 1 1/2”. Ponadto, w naszym asortymencie posiadamy również pistolety nalewcze zaprojektowane dla produktów ropopochodnych, takich jak: olej napędowy, benzyna, nafta oraz różnych producentów, takich jak PIUSI, Maximus, Adam Pumps czy Elaflex- są to sprawdzeni producenci, którzy swoje produkty tworzą z trwałych i solidnych materiałów. Dodatkowo dysponujemy szeroką gamą części zamiennych.

Rekomendujemy niezawodność oraz długą żywotność naszych pistoletów.

Lista  Siatka 

2 produkt(ów)

na stronę

Lista  Siatka 

2 produkt(ów)

na stronę