(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Liczniki przepływu paliwa – do oleju

Mierzenie stanu ilości paliwa w zbiorniku jest potrzebne. Dzięki naszym precyzyjnym licznikom paliwa, jest taka właśnie możliwość. W ofercie posiadamy przepływomierze znanych producentów. Wśród nich są: PIUSI, Adam Pumps oraz Tuthill. Służą one do pomiaru przepływu płynów o niskiej, średniej i wysokiej lepkości. Posiadamy też liczniki mechaniczne, cyfrowe, a także pulsery.

Zakres pracy naszych liczników waha się od 1,6 l/min do 1580 l/min. Rozpiętość jest spora, tak samo jak potrzeby naszych klientów. Każdy z Państwa dopasuje licznik na miarę swoich potrzeb. Produkty można poddawać kalibracji- również samodzielnej. Liczniki są małe, praktyczne i proste w instalacji. Z użytkowaniem również nie ma trudności. Świetnie dopasowują się do wszelkich dystrybutorów, również tych najnowszych. Odczyt stanu licznika jest łatwy i prosty. Można wybrać takie produkty, które zapamiętują ostatnie tankowania. Alarmują one także o niskim stanie paliwa. Podświetlany wyświetlacz, czy też możliwość ustawienia kierunku przepływu to tylko niektóre z dodatkowych opcji.

W naszej ofercie znajduje się również wyświetlacz do wybranych pulserów. On także znacznie ułatwia ich użytkowanie. Gwarantujemy łatwość w dostępie do części zamiennych. Zapewniamy także wszelkie usługi serwisowe- w tym gwarancyjne i pogwarancyjne.

Lista  Siatka 

Produkty 1 do 10 z 16

Strona:
  1. 1
  2. 2
na stronę

Lista  Siatka 

Produkty 1 do 10 z 16

Strona:
  1. 1
  2. 2
na stronę