(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Wskaźniki poziomu ropy

Pomiar paliwa w zbiorniku

Pełna świadomość kontroli własnego pojazdu powinna być niezaprzeczalną wartością dla każdego kierowcy. Bez istotnych informacji dotyczących stanu technicznego auta czy jednośladu, nie będziemy w stanie zagwarantować sobie, a także naszym pasażerom bezpiecznej jazdy. Istnieje wiele pożytecznych urządzeń, które pozwolą nam na uniknięcie nieprzyjemnych następstw. O właściwy poziom paliwa w baku dba specjalny wskaźnik. Wskaźnik poziomu paliwa to nie tylko niezwykła wygoda tankowania, ale także niezbędna część układu dystrybucyjnego. Dzięki takiemu urządzeniu zyskujemy świadomość, ile paliwa znajduje się w baku. W tej kategorii spotkasz się z szerokim wyborem tego rodzaju produktu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Zbiornik paliwa – wskaźnik, który pozwoli na szybką reakcję

Informacja o ilości paliwa wewnątrz zbiornika samochodowego to jedna rzecz, którą możemy pozyskać dzięki wskaźnikowi. Pełni on jeszcze inną funkcję. Wskaźnik poziomu paliwa informuje nas o przecieku międzypłaszczyznowym, dzięki czemu, gdy dojdzie do takiej sytuacji, możliwa jest szybka reakcja i naprawa uszkodzonego zbiornika. Brak wiedzy na temat takiego przecieku może nas sporo kosztować, zarówno czasu, jak i pieniędzy.

 

Pływak do zbiornika paliwa – i wiesz, jak długo możesz jechać!

Pomiar paliwa w zbiorniku jest możliwy dzięki precyzyjnym sprzętom. Wskaźniki, które u nas znajdziesz, charakteryzują się wysoką specyfikacją techniczną. Możesz sięgnąć po elektryczne liczniki poziomu paliwa w ekonomicznej cenie takie jak Watchman Sonic lub zaawansowane technologicznie sondy magnetostrykcyjne dedykowane dla do zbiorników naziemnych i podziemnych od 3,5 m wysokości. Pływaki do zbiornika paliwa, które posiadamy w ofercie, zaalarmują Cię, gdy poziom paliwa będzie zbyt niski.

 

Właściwy pomiar paliwa w zbiorniku dzięki DexOil

W DexOil stawiamy na różnorodność, która w swoim kodzie specyfikacyjnym ma zapisaną wysoką jakość. To przekłada się na długoletnie użytkowanie urządzeń zakupionych właśnie u nas. Gwarantujemy sprawne funkcjonowanie naszych urządzeń przez wiele lat. Zapewniamy również naprawy pogwarancyjne. Dzięki DexOil pomiar paliwa w zbiorniku będzie bezbłędny i wygodny!

 

 

 

Jeśli na naszej stronie nie znalazłeś tego, czego szukasz- skontaktuj się z nami!

Lista  Siatka 

6 produkt(ów)

na stronę

Lista  Siatka 

6 produkt(ów)

na stronę