(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Węże do paliwa

Węże paliwowe do diesla

Magazynowanie paliwa jest bezcelowe, jeżeli nie ma możliwości korzystania z niego. Dlatego ważnym elementem w zbiorniku jest zestaw dystrybucyjny. Jednym z jego elementów jest niepozorny wąż paliwowy. Bez niego proces dystrybucji stałby się niemożliwy. To dzięki niemu można w sposób łatwy i bezpieczny tankować pojazdy. Z tych powodów oferujemy Państwu najwyższej jakości węże tłoczne do paliw.

Węże paliwowe – idealne dopasowanie do pistoletów

Ich zróżnicowane średnice: 3/4”, 1”, 1 1/2” oraz 2” pozwalają dopasować się do wszystkich obecnie produkowanych modelów pistoletów. W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje węży: tłoczne oraz ssawno-tłoczne, które są z gumy NBR. Odporna jest ona na ścieranie, warunki atmosferyczne, działanie olejów, benzyny, wody morskiej, ozonu itp. Ponadto przystosowane są one do pracy w warunkach od -35°C do +70°C. Węże tłoczne dodatkowo wzmocnione są wysokiej klasy oplotem tekstylnym, natomiast ssawno-tłoczne aż dwoma oplotami tekstylnymi, spiralą z drutu stalowego oraz linką miedzianą w celu odprowadzania ładunków.

Węże paliwowe – wybieraj to, co chcesz

Z myślą o różnorodnych potrzebach naszych Klientów dajemy możliwość indywidualnego wyboru długości zakupywanego węża paliwowego. Mogą oni wybrać również to, czy ma być on zarobiony, czy też nie. Udogodnienia te sprawiają, że przewód może służyć do tankowania każdego rodzaju pojazdów/maszyn. Gwarantujemy, że oferowane przez nas węże długo posłużą i sprawdzą się w każdym dystrybutorze.

Lista  Siatka 

Produkty 1 do 10 z 12

Strona:
  1. 1
  2. 2
na stronę

Lista  Siatka 

Produkty 1 do 10 z 12

Strona:
  1. 1
  2. 2
na stronę