(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Wskaźniki poziomu benzyny

Wskaźnik poziomu paliwa to nie tylko wygoda i komfort tankowania, ale także pomocny element układu dystrybucyjnego. Dzięki takiemu urządzeniu wiadome jest, ile paliwa znajduje się w zbiorniku. Dlatego w DexOil przygotowaliśmy ofertę zaawansowanych technologicznie liczników przepływów cieczy, które wyróżnia precyzja działania oraz solidna konstrukcja.

Elektroniczny licznik paliwa

Elektroniczny licznik paliwa informuje nas o przecieku międzypłaszczowym, dzięki czemu, gdy dojdzie do takiej sytuacji, możliwa jest szybka reakcja i naprawa uszkodzonego zbiornika. W takich wypadkach refleks i precyzyjne działanie może ograniczyć wystąpienie potencjalnych szkód. Wszystkie produkty dostępne u nas na stronie są najwyższej jakości. Wierzymy, że to właśnie dobra jakość produktu jest najlepszą wizytówką firmy.

Licznik przepływu cieczy

W DexOil doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że profesjonalny i bezawaryjny sprzęt jest podstawą działalności. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na produkty, które zasilają nasz sklep. Kupując u nas elektroniczne liczniki paliwa, możesz mieć pewność, że zostały poddane wnikliwej analizie. Poza tym w DexOil gwarantujemy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań zapraszamy do kontaktu.

Lista  Siatka 

2 produkt(ów)

na stronę

Lista  Siatka 

2 produkt(ów)

na stronę