(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Pistolety do paliwa

Pistolet to niewątpliwie nieodzowna część osprzętu paliwowego. Posiada on istotną funkcję w działaniu układu dystrybucyjnego. Dlatego właśnie możliwy jest szeroki wybór konkretnego modelu pistoletu. Każdy z nich spełni wysokie wymagania naszych klientów. Każdy też będzie dopasowany do wszelakich dystrybutorów.

Pistolet do paliwa – jak działa pistolet do tankowania paliwa?

Jak działa pistolet do tankowania paliwa z DexOil? Każdy pistolet, który posiadamy w swym asortymencie, jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Ergonomiczny uchwyt pokrywa guma, dzięki której użytkowanie staje się wygodne. Znajdą Państwo u nas pistolety manualne wykonane z aluminium oraz pistolety automatyczne. Podstawowe wyposażenie pistoletów to przyłącze obrotowe GW 1”, które zapobiega skręcaniu węża.

Pistolet do paliwa w różnych wersjach

Pistolety do paliwa dostępne są wersje o przepływie: 60 l/min, 90 l/min, 120 l/min, 150 l/min, a nawet 280 l/min, przeznaczone do tankowania samochodów osobowych oraz ciężarowych. Oferowane przez nas produkty posiadają różne połączenia, poczynając od 1/2” aż do 1 1/2”. Ponadto, w naszym asortymencie posiadamy pistolety nalewcze zaprojektowane dla produktów ropopochodnych. Zalicza się do nich min. olej napędowy, benzyna, czy nafta. PIUSI, Maximus, Adam Pumps czy Elaflex – to sprawdzeni producenci, którzy swoje produkty tworzą ze solidnych materiałów.

Dodatkowo dysponujemy szeroką gamą części zamiennych. Rekomendujemy niezawodność oraz długą żywotność naszych pistoletów.

Lista  Siatka 

4 produkt(ów)

na stronę

Lista  Siatka 

4 produkt(ów)

na stronę