(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Liczniki przepływu paliwa – do benzyny

Mierzenie stanu ilości paliwa w naszym zbiorniku jest niezwykle potrzebne. Dzięki naszym precyzyjnym licznikom paliwa jest taka właśnie możliwość. W ofercie posiadamy przepływomierze znanych producentów takich jak: PIUSI, Adam Pumps oraz Tuthill. Służą one do pomiaru przepływu płynów o niskiej, średniej oraz wysokich lepkości takich jak woda, olej napędowy, oleje smarne itp.

Posiadamy też liczniki mechaniczne, cyfrowe, a także pulsery (o dokładności pomiaru w granicach od +/- 0,3% do +/- 1%), co. Zakres pracy naszych liczników waha się od 1,6 l/min do 1580 l/min. Rozpiętość jest spora, tak samo jak potrzeby naszych klientów. Każdy z łatwością dopasuje licznik do swoich potrzeb. Produkty można poddawać kalibracji- również samodzielnej. Liczniki są małe i praktyczne.Instalacja także nie stanowi żadnego problemu.To samo tyczy się użytkowania. Świetnie dopasowują się do wszelkich dystrybutorów, również tych najnowszych.

Odczyt stanu licznika jest łatwy i prosty. Dostępne są liczniki zapamiętujące ostatnie tankowania. Posiadają one również funkcję alarmującą o niskim stanie paliwa. Podświetlany wyświetlacz, czy też możliwość ustawienia kierunku przepływu to tylko niektóre z dodatkowych opcji. W naszej ofercie znajduje się również wyświetlacz do wybranych pulserów, który ułatwia ich użytkowanie. Gwarantujemy łatwość w dostępie do części zamiennych. Zapewniamy także wszelakie usługi serwisowe- w tym gwarancyjne i pogwarancyjne.

Lista  Siatka 

Produkty 1 do 10 z 11

Strona:
  1. 1
  2. 2
na stronę

Lista  Siatka 

Produkty 1 do 10 z 11

Strona:
  1. 1
  2. 2
na stronę