(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Filtry do zbiornika – paliwo benzyna

Jakość oferowanego na rynku paliwa bywa różna. Aby zabezpieczyć nasze urządzenia, przed przedostawaniem do nich zanieczyszczeń należy stosować filtry. Dzięki nim pyłki oraz brud nie mają możliwości osadzenia się w układzie paliwowym. Z myślą o potrzebie długoletniej eksploatacji urządzeń oferujemy filtry do dystrybutora paliwa czołowych producentów. Min. Cim-Tek, PIUSI czy Adam Pumps.

Filtr do dystrybutora paliwa

Poza tymi, które absorbują nieczystości, posiadamy również filtry do dystrybutora paliwa, które pochłaniają wodę. Ponadto także filtr płytkowy, który jest w stanie usunąć z paliwa drobinki metalu, a nawet zanieczyszczenia fizyczne. Oferowane przez nas produkty przeznaczone są do różnego rodzaju mediów. Zaliczamy do nich: olej napędowy, biodiesel, olej opałowy oraz benzynę. Filtry zazwyczaj posiadają metalowe obudowy, lecz posiadamy również obudowy szklane. Dzięki nim można zaobserwować tempo filtracji, a także ilość zanieczyszczeń znajdujących się w paliwie.

Filtr do dystrybutora paliwa o różnych parametrach

Ze względu na różne szczeliny filtrujące, nasze produkty są w stanie zatrzymać zanieczyszczenia w rozmiarze 5 do 125 mikronów. Dodatkowo w naszym asortymencie znajdują się głowice. Wówczas nasi Klienci sami decydują, czy kupują filtr gotowy do montażu, czy też w formie wkładu zamiennego. W ofercie znajdują się produkty o wielu różnych parametrach. Dopasowują się one do każdego rodzaju zestawu dystrybucyjnego, przy czym zachowują najwyższą jakość.

Lista  Siatka 

2 produkt(ów)

na stronę

Lista  Siatka 

2 produkt(ów)

na stronę