(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Do benzyny

Osprzęt do przelewania benzyny to produkty o unikalnej konstrukcji. Zapewniają bardzo dobrą wydajność. Zostały wykonane z najtrwalszych materiałów, przez co są niezawodne. Zapewniają łatwość w użyciu. Są mobilne i bezpieczne w użyciu. Każdy produkt wyposażony jest w kompletny zestaw przewodów przystosowanych do tankowania benzyny i cieczy łatwopalnych. A co najważniejsze, w różnych warunkach otoczenia. Dzięki swojej budowie mogą być instalowane w różnych konfiguracjach. Bez względu na źródło magazynowania lub dostarczania cieczy.

 

Nasze produkty to doskonałe urządzenia do przelewania benzyny i innych paliw jak diesel, biodiesel, olej oraz mieszanek B10/B20 i E15 . Znajdują także duże zastosowanie u posiadaczy urządzeń i maszyn rolniczych. Jak również w wielu sektorach usługowych i produkcyjnych- min. w transporcie czy budownictwie. Osprzęt może pracować w ekstremalnych warunkach. Nie ma obawy wystąpienia awarii.

 

Proponujemy Państwu produkty do benzyny, które doskonale znoszą eksploatację. Zapewniamy również pełną gwarancję serwisowania w trakcie trwania gwarancji, jak również pełen pakiet usług serwisu pogwarancyjnego.

Lista  Siatka 

Produkty 1 do 10 z 20

Strona:
  1. 1
  2. 2
na stronę

Lista  Siatka 

Produkty 1 do 10 z 20

Strona:
  1. 1
  2. 2
na stronę