(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Zbiorniki mobilne do transportu adblue

AdBlue to paliwo, które stało się rozwojowym krokiem w dziedzinie motoryzacji. Dzięki jego zastosowaniu w układach wydechowych diesla udało się uzyskać wiele korzyści, a wśród nich zmniejszenie emitowanych do środowiska zanieczyszczeń, obniżenie poziomu spalania paliwa o 5% czy pomoc silnikom w osiągnięciu restrykcyjnych norm dotyczących poziomu emisji gazów. Dla prawidłowego przechowywania AdBlue potrzeba właściwych zbiorników, a te zapewnia DexOil.  

Zbiorniki mobilne do AdBlue

Zbiorniki mobilne to urządzenia na olej napędowy lub AdBlue wyposażone w układ dystrybucyjny. Umożliwia on dostarczenie i tankowanie paliwa w dowolnym miejscu, co sprawdza się przy tankowaniu ciężkiego sprzętu w miejscu ich wykorzystania. Są to m.in. ciągniki, traktory, i wszelkie maszyny używane w wielu sektorach przemysłowych.

Zbiornik AdBlue – różne rodzaje

Zbiorniki są zgodne z wymogami Umowy Europejskiej (ADR). Nasze produkty są pełni bezpieczne. Posiadają profilowane dno, co ułatwia załadunek zbiornika na auto. Są w pełni dostosowane do transportu na pojazdach samochodowych. Mają wewnątrz wbudowaną przegrodę zapobiegającą nadmiernym ruchom paliwa podczas transportu. Przewóz paliwa w urządzeniu bez takiej przegrody groziłby przewróceniem zbiornika, a nawet pojazdu.

Lista  Siatka 

3 produkt(ów)

na stronę

Lista  Siatka 

3 produkt(ów)

na stronę