(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Wskaźniki poziomu adblue

Wskaźniki poziomu paliwa AdBlue to niezwykły komfort tankowania i niezwykle użyteczny element układu dystrybucyjnego. Dzięki niemu możliwe jest precyzyjne monitorowanie poziomu paliwa w zbiorniku. DexOil znajduje się szereg profesjonalnych urządzeń do wskazywania poziomu paliwa takich marek jak OCIO, Watchman Sonic czy Apollo. Oferujemy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

AdBlue paliwo – wskaźniki poziomu

Ważną zaletą wskaźnika poziomu paliwa jest to, że dostarcza informacji o przecieku międzypłaszczowym. Dzięki temu, gdy taka sytuacja będzie miała miejsce, będziemy mogli pozwolić sobie na szybką reakcję, a uszkodzony zbiornik w szybkim czasie zostanie naprawiony. Wszystkie produkty dostępne u nas na stronie wyróżniają się najwyższą jakością. Kierujemy się zasadą, że to właśnie dobra jakość produktu jest najlepszą wizytówką firmy. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na standardy produktów, które budują nasz asortyment.

Co to jest AdBlue paliwo? Dystrybutor AdBlue

AdBlue to substancja, która składa się z mocznika i wody. Jest wykorzystywana w układach wydechowych nowoczesnych diesli. Dzięki jego właściwością możemy pozbyć się ogromnej skali zanieczyszczeń. By zapobiec przykrym konsekwencjom związanym z nagłym brakiem paliwa, należy korzystać ze specjalnych wskaźników poziomu paliwa. Dzięki nim będziemy mogli zawsze trzymać rękę na pulsie.

Lista  Siatka 

2 produkt(ów)

na stronę

Lista  Siatka 

2 produkt(ów)

na stronę