(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Pompy paliw do adblue

Pompa by-pass AdBlue

Do przelewania benzyny i innych paliw do zbiorników potrzeba pomp o wytrzymałej i precyzyjnej konstrukcji. Ponadto ich działanie musi być potwierdzone odpowiednimi testami, które zaświadczą, że mogą być wykorzystywane w trudnych i specyficznych warunkach – a więc w punktach dystrybucji paliw. Materiały użyte do ich produkcji nie powinny budzić żadnych zastrzeżeń – tylko w ten sposób zadbamy o bezpieczeństwo i wyeliminujemy ryzyko. Pompy do AdBlue z zaworem By-pass, które znajdziesz w naszej ofercie, wyróżniają się wysoką tolerancją na uszkodzenia fizyczne, a także chemiczne. Spełniają wszelkie wymagania i zapewniają komfort podczas użytkowania.

Pompa AdBlue z zaworem by-pass

Paliwo AdBlue jest wykorzystywane w układach nowoczesnych diesli. Ten rodzaj substancji złożony w większości z wody, a także z mocznika spełnia normy europejskie dotyczące emisji spalin. Dlatego też jest uznawany za jedno z najbardziej przyjaznych środowisku rozwiązań. Jest on dostępny na stacjach paliwowych i innych punktach dystrybucji w specjalnych zbiornikach. Dla wygodnego i bezpiecznego użytkowania potrzeba specjalnych pomp.

Prezentowane pompy AdBlue zostały wyposażone w zawór By-pass. Ich budowa pozwala na łączenie ich w różnorodnych konfiguracjach. W tej kategorii znajdziesz pompy rotacyjne, samozasysające czy łopatkowe z mechanicznym uszczelnieniem.

Pompa do AdBlue 12v

Pompy z DexOil ze względu na swoją kompaktową budowę oraz wysoką mobilność mogą być wykorzystywane także do użytku prywatnego. Można z nich korzystać podczas przelewania substancji ciekłych z kanistrów, beczek i tym podobnych pojemników. Sprawdzą się szczególnie w gospodarstwach rolnych. Materiały użyte do wykonania pomp i staranny proces produkcyjny, pozwalają na działanie pomp w niesprzyjających warunkach środowiskowych – jak niskie czy wysokie temperatury.

Chciałbyś dopytać o więcej informacji dotyczących naszych pomp? W takim razie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi. Nasi eksperci służą radą.

Lista  Siatka 

5 produkt(ów)

na stronę

Lista  Siatka 

5 produkt(ów)

na stronę