(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Do adblue

Dystrybucja i magazynowanie AdBlue znajdują zastosowanie między innymi w firmach transportowych, firmach budowlanych oraz gospodarstwach rolnych, które to posiadają floty pojazdów z systemem SCR. Zakup własnego zbiornika na AdBlue pozwala na oszczędność czasu potrzebnego na dojazd do stacji paliw oraz możliwość hurtowego zakupu AdBlue w korzystniejszej cenie.

 

Polecane przez nas zbiorniki przewoźne konstruowane są z myślą o częstym transporcie i dzięki swojej mobilności są najczęściej stosowane w terenie. Ich wewnętrzna konstrukcja zapobiega kołysaniu podczas przewozu, możliwe jest także zabezpieczenie zbiornika pasami na czas transportu. Dostęp do dystrybutora chroniony jest zamykanym na klucz zamkiem, co utrudnia dostęp do zbiornika osobom niepowołanym.

 

Zbiorniki do Adblue w standardzie wyposażone są w pompę 12V oraz 4-metrowy przewód dystrybucyjny z automatycznym nalewakiem. Opcjonalnie, zbiornik można wyposażyć w pompę 24V lub 230V, przepływomierz cyfrowy oraz szekle i siłowniki. Każdy z naszych pracowników stara się przygotować ofertę indywidualnie dobraną do wymagań i potrzeb danego klienta. Każdda oferta przygotowywana jest zatem swoiście i jednorazowo.

Lista  Siatka 

Produkty 1 do 10 z 26

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
na stronę

Lista  Siatka 

Produkty 1 do 10 z 26

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
na stronę