(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Depresator do oleju napędowego Kleen Flo

Depresator do oleju napędowego Kleen Flo Zoom

Inny

Depresator do oleju napędowego Kleen Flo

SKU: DPKF20
Wielofunkcyjny dodatek do ON.

Dostępność: Brak w magazynie

598,00 zł (netto)
Opis produktu

  Szczegóły

  Depresator do Diesla

  Depresatory do diesla są szczególnymi preparatami, które pomagają zachować w doskonałej kondycji silniki wysokoprężne. Ich skład skutecznie blokuje krystalizowanie się parafiny zawartej w paliwie i uszlachetnia je, podnosząc jego jakość. Depresator Kleen Flo to doskonała opcja dla wszystkich, którzy dbają o właściwy stan swojego samochodu.

  Depresator do Diesla – odpowiedź na szczególne potrzeby pojazdu

  Główną cechą charakterystyczną silników wysokoprężnych jest to, że do zapłonu paliwa nie potrzebują zewnętrznego źródła energii. Spalanie odbywa się tu wewnętrznie. Silniki diesla mają jednak szczególne potrzeby, które są podyktowane atmosferą panującą na zewnątrz. Bowiem od temperatury powietrza zależy, czy parafina zawarta w paliwie zacznie się krystalizować, a przez to utrudni poruszanie się autem. Odpowiedzią i przede wszystkim środkiem prewencyjnym okazuje się depresator do diesla.

  Po co depresator do oleju napędowego?

  Każdy właściciel samochodu z silnikiem wysokoprężnym jeszcze przed zimą i wiążącymi się z jej pojawieniem się niskimi temperaturami powietrza, powinien zaopatrzyć się w depresator. Dlaczego? Zima jest dla tych silników szczególnie trudna. Znajdująca się wewnątrz paliwa parafina przechodzi ze stanu płynnego w stały. Taka sytuacja powoduje zapychanie się filtrów oraz przewodów paliwowych. Nawet auta wyposażone w specjalne podgrzewacze mają z tym problem. By nie dopuścić do takiej sytuacji, stosuje się depresator do oleju napędowego. Stwarza on możliwość obniżenia temperatury krzepnięcia parafiny. Jednak warto podkreślić, że nie rozpuszcza już tej, która przeobraziła się w ciało stałe. Dlatego trzeba go użyć jeszcze przed nastaniem mrozów.

  Zalety korzystania z depresatorów do oleju napędowego

  Depresator jest niezbędny przed zimą, jeśli nie uda nam się w porę wyjeździć letniego lub przejściowego paliwa, wspomaga pracę całego silnika, podnosi jego dynamikę, wspomaga utrzymywanie w czystości układów dolotowych, a w szczególności wtryskiwaczy, ograniczają emisję niespalonych tlenków azotu i węglowodorów do atmosfery, a co najważniejsze podczas zimowych dni zapobiega on łączeniu się kryształków parafiny. Depresatory nawet przy bardzo silnych mrozach są w stanie znacznie obniżyć krzepnięcie oleju napędowego.

  Dawkowanie:

  - dla temp. -20°C - proporcje 1 do 1000,

  - dla temp. -25°C - proporcje 1 do 500,

  - dla temp. -30°C - proporcje 1 do 250.

   

  Opakowanie zawiera 20 litrów płynu.

Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  Dokładność Nie
  Przepływ Nie
  Temperatura pracy Nie
  Konstrukcja Nie
  Średnica Nie
  Wejście/Wyjście Nie
  Medium Nie
  Zasilanie Nie
  Bar Nie
  Cykl pracy Nie
  Lepkość Nie
  Mikrony Nie
CMS tab