(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Dystrybutor oleju napędowego - PIUSI - Cube 70 MC

Dystrybutor oleju napędowego - PIUSI - Cube 70 MC Zoom

Piusi

Dystrybutor oleju napędowego - PIUSI - Cube 70 MC

SKU: 000594000
System zarządzania CUBE 70MC.

Dostępność: W magazynie

Od: 4 199,00 zł (netto)

* wymagane pola

Od: 4 199,00 zł (netto)
Opis produktu

  Szczegóły

  Dystrybutor CUBE 70 MC PIUSI to cyfrowe urządzenie samoobsługowe przeznaczone do kontrolowanego wydawania paliwa. Obsługuje do 50 lub do 120 użytkowników przy użyciu 4-6 cyfrowych kodów PIN, lub poprzez wygodniejszy system kluczy chipowych (wyposażene dodatkowe). Urządzenie umożliwia kontrolowanie pracowników posiadających dostęp do wydawania paliwa. Pozwala to na zachowanie środków bezpieczeństwa oraz zabezpiecza przed dostępem osób niepowołanych.

  Podczas każdorazowego poboru oleju napędowego urządzenie zapisuje użytkownika, datę, godzinę jak również ilość pobranego oleju napędowego. Przesłanie danych do komputera odbywa się za pomocą klucza menagera lub poprzez transfer danych za pomocą kabla. Zapamiętuje 200 ostatnich wpisów. Istnieje także możliwość zaprogramowania wydawania żądanej ilości cieczy. Po podłączeniu drukarki możliwe jest otrzymywanie pokwitowań po każdorazowym tankowaniu jak również zrobienie zestawienia ilości wydawanej cieczy danemu użytkownikowi. Urządzenie przeznaczone jest do montażu na zbiornikach naziemnych i podziemnych, na ścianie lub na stopie dystrybutora.

  Urządzenie wyposażono w samozasysającą rotacyjną pompę łopatkową Panther 56 ze zintegrowanym zaworem by-pass, filtr ze stali nierdzewnej, przepływomierz cyfrowy K600 z dokładnością +/- 0,5%, 4 metrowy wąż dystrybucyjny i automatyczny pistolet nalewczy. Efektownie wykończona stalowa obudowa została wyposażona w kieszeń na pistolet z zaczepem automatycznie włączającym/wyłączającym pompę.

  Dane techniczne:
  - przepływ do 70 l/min.

  - zasilanie 230V 50 Hz,

  - dokładność +/- 0.5 %,

  - 2800 obr./min.,

  - waga 25 kg,

  - wymiary 400x400x460 mm

  Opcjonalny zestaw KitKey w skład którego wchodzą:
  - Manager Key

  - 10 kluczy użytkowników

  - czytnik kluczy dla komputera PC

  - oprogramowanie

Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  Dokładność +/- 0.5%
  Przepływ 70 l/min
  Temperatura pracy Nie
  Konstrukcja Nie
  Średnica 3/4''
  Wejście/Wyjście 1''
  Medium diesel, ON
  Zasilanie 24V
  Bar Nie
  Cykl pracy Nie
  Lepkość Nie
  Mikrony Nie
CMS tab