(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Zestaw do dystrybucji oleju napędowego - PIUSI- Cube 56

Zestaw do dystrybucji oleju napędowego - PIUSI- Cube 56 Zoom

Piusi

Zestaw do dystrybucji oleju napędowego - PIUSI- Cube 56

SKU: 00057500C
Olej do paliwa diesel – zestawy do dystrybucji.
Dystrybutor Cube 56

Dostępność: W magazynie

1 749,00 zł (netto)
Opis produktu

  Szczegóły

  Trudno sobie wyobrazić stację paliw czy zbiornik, który nie posiada odpowiedniego osprzętowania do tankowania paliwa. Dystrybutory do paliwa są bardzo ważnym elementem. Z myślą o zaspokajaniu potrzeb naszych Klientów oferujemy produkty wielu znanych producentów. Przeznaczone są one do różnego rodzaju mediów. Min.olej napędowy, benzyna czy AdBlue. Znajdujące się w naszej ofercie dystrybutory z serii CUBE, świetnie sprawdzą się w gospodarstwach rolnych, a także firmach transportowych czy budowlanych.
  Ze względu na niewielkie wymiary oraz możliwość montażu urządzeń w dowolnym miejscu, dystrybutor CUBE jest często spotykany w gospodarstwach domowych. Nasza bogata oferta pozwala dobrać urządzenie adekwatne do Państwa potrzeb. Dopasujemy osprzętowanie do posiadanych urządzeń. Gwarantujemy długoletnie działanie i sprawność.

  Dystrybutor Cube 56 PIUSI jest nowoczesnym rozwiązaniem przeznaczonym do użytku wewnętrznego w małych i średnich przedsiębiorstwach. Ze względu na niewielkie wymiary, wysoką wydajność, a przede wszystkim łatwą konserwację i niezawodność jest to jedno z najchętniej stosowanych urządzeń. Spełnia surowe wymogi bezpieczeństwa dotyczące dystrybucji paliwa. Urządzenie składa się z samozasysającej rotacyjnej pompy łopatkowej Panther 56 ze zintegrowanym zaworem bypass, filtra ze stali nierdzewnej, przepływomierza analogowego K33 z dokładnością +/- 1%. z dużym, łatwym do odczytania licznikiem.

  Dane techniczne:
  - przepływ do 56 l/min., zasilanie 230V 50Hz,
  - przepływ do 35 l/min. zasilanie 12V lub do 70 l/min.
  -zasilanie 24V, - 2800 obr./min.,
  - waga 21kg.,
  - wymiary 400x400x460 mm.

Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  Dokładność +/- 1%
  Przepływ 56 l/min
  Temperatura pracy Nie
  Konstrukcja Nie
  Średnica 3/4''
  Wejście/Wyjście 1''
  Medium diesel
  Zasilanie 24V
  Bar Nie
  Cykl pracy ciągły
  Lepkość Nie
  Mikrony Nie
CMS tab