(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Swipe to the left

​Zestaw do dystrybucji oleju napędowego – jak wybrać?

By Michał Chwedkowski 5 months ago 39 Views No comments

Każda stacja paliw oraz każdy punkt dystrybucji paliwa musi stawiać na profesjonalny sprzęt, który pozwoli dobrze działać. Zestawy do dystrybucji oleju napędowego stanowią jedne z niezbędnych w takich miejscach urządzeń. To dzięki nim tankowanie może odbywać się sprawnie i bez przeszkód. Wybierając wysokiej jakości zestaw do paliwa, należy uwzględnić pewne parametry, świadczące o jego wytrzymałości. Jak wybrać zestaw do dystrybucji oleju napędowego?


Osprzęt do dystrybucji oleju napędowego


Wśród sprzętu do dystrybucji oleju napędowego znajdziemy różnego rodzaju akcesoria, których zadaniem jest usprawnienie funkcjonowania punktu dystrybucyjnego. Stawiając na zakup zestawu do dystrybucji oleju, mamy pewność, że otrzymujemy komplet narzędzi, zapewniających możliwość szybkiego tankowania oraz dokładnego obliczenia ilości paliwa w zbiorniku.


Wśród sprzętu o dystrybucji oleju znajdziemy między innymi:

  • liczniki przepływu;
  • filtry do zbiorników;
  • pompy paliwowe;
  • pistolety do paliwa;
  • węże paliwowe.


Zestaw do dystrybucji oleju napędowego - PIUSI- Cube 56 – charakterystyka


Dystrybutor Cube 56 PIUSI to produkt, który świetnie sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i większych przedsiębiorstwach. Jeko kompaktowa konstrukcja połączona z wysoką wydajnością to spore atuty urządzenia. Dystrybutor spełnia wszelkie wymogi, dotyczące bezpieczeństwa dystrybucji paliwa. Urządzenie składa się z samozasysającej rotacyjnej pompy łopatkowej Panther 56 ze zintegrowanym zaworem bypass, filtra ze stali nierdzewnej, przepływomierza analogowego K33 z dokładnością +/- 1%. z dużym, łatwym do odczytania licznikiem. Dystrybutor charakteryzuje się niezawodnością, jest także łatwy w konserwacji, co sprawiło, że Cube 56 PIUSI stał się jednym z najchętniej wybieranych zestawów dystrybucyjnych.


Gdzie kupić dobry zestaw do dystrybucji oleju napędowego?


Osoby poszukujące wysokiej jakości zestawów do dystrybucji oraz innych urządzeń, wspomagających pracę stacji paliw, zapraszamy do sklepu internetowego Dexoil. Oferujemy szeroki wybór sprzętu i akcesoriów paliwowych, które z pewnością przydają się w niejednym przedsiębiorstwie. Dostępne u nas produkty wykorzystywane są nie tylko na stacjach paliw i w punktach dystrybucji, ale także w przedsiębiorstwach przemysłowych i transportowych. W naszym asortymencie mamy wiele modeli zestawów dystrybucyjnych do oleju napędowego, które pomogą w sprawnym i bezpiecznym tankowaniu paliwa w pojazdach osobowych oraz dostawczych.