(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Swipe to the left

​Zestaw do dystrybucji oleju – jak wybrać? Usprawnij pracę swojego dystrybutora

By Michał Chwedkowski 2 years ago 958 Views No comments

Wszystkie punkty dystrybucji oleju potrzebują odpowiednich urządzeń, które usprawnią przelewanie i mierzenie ilości paliwa w zbiorniku. Stawiając na profesjonalny sprzęt, można poprawić jakość usług, co z kolei przełoży się na zadowolenie klientów. Z zestawów do dystrybucji oleju mogą korzystać nie tylko stacje paliw, ale także indywidualne punkty dystrybucji oleju, które można spotkać w siedzibach przedsiębiorstw przemysłowych, transportowych oraz innych, w których wymagany jest ciągły dostęp do dostawy oleju. Zobaczmy, jaki zestaw do oleju wybrać. Poniżej kilka modeli, które mogą zwrócić uwagę osób poszukujących akcesoriów dobrej jakości.


Zestaw do dystrybucji oleju napędowego Battery Kit 3000

Jest to funkcjonalny zestaw, który na pewno zwróci uwagę wszystkich właścicieli punktów dystrybucji oleju. Komplet wyposażony został między innymi w:

  • samozasysającą pompę Carry 3000;
  • manualny pistolet;
  • wytrzymałą obudowę.

Produkt charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością (do 40 l/min). Ze względu na solidną konstrukcję, zestaw do dystrybucji oleju wykazuje dużą odporność na czynniki zewnętrzne i zapewnia sprawną pracę w trybie 30-minutowym. Jest to urządzenie, na które warto zwrócić uwagę, gdy zależy nam na sprawnym, wielofunkcyjnym sprzęcie wysokiej jakości.


Zestaw do dystrybucji oleju napędowego ST

Wystarczy spojrzeć na ten model, aby zauważyć, że charakteryzuje się on mocną konstrukcją, a jednocześnie ergonomiczną budową. Zestaw do dystrybucji oleju ST wyprodukowany został z najwyższej klasy materiałów, odpornych na wilgoć oraz inne czynniki zewnętrzne. W skład kompletu wchodzi:

  • pompa PIUSI Panther 72;
  • licznik mechaniczny F44
  • pistolet automatyczny A80
  • wąż tłoczny 4m.

Produkt zapewnia bardzo dużą wydajność do 70 l/min.


Zestaw do dystrybucji oleju napędowego - DRUM

Wysokiej jakości zestaw do dystrybucji oleju z pompą Panther 56 i licznikiem mechanicznym 44. Taki komplet wyróżnia się pełną funkcjonalnością, dzięki której sprawdzi się na dowolnej stacji paliw oraz w punktach dystrybucji i przedsiębiorstwach takich jak gospodarstwa rolne, czy firmy transportowe lub budowlane. W zestawie znajduje się automatyczny pistolet A60, który sam odbija oraz długi, 4-metrowy wąż, ułatwiający pracę dystrybutora. Wydajność zestawu DRUM to przepływ do 56 l/min.

Zestawy do dystrybucji oleju to produkty, których nie może zabraknąć w sprawnie działających punktach paliwowych. Podczas wyboru odpowiedniego produktu warto kierować się indywidualnymi wymaganiami oraz sprawdzoną jakością.