(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Swipe to the left

​Pistolety do paliwa jako elementy układu dystrybucyjnego

By Michał Chwedkowski 1 years ago 144 Views No comments

Każda stacja paliw oraz punkt dystrybucji potrzebuje profesjonalnego sprzętu, który możliwi sprawną działalność firmy. Dystrybutory paliwa często wykorzystywane są również w branżach transportowych lub przemysłowych. Chcąc zapewnić klientom i swoim pracownikom możliwość szybkiego i bezpiecznego tankowania, trzeba postawić na dobrą jakość akcesoriów, które to umożliwią.


Jednym z końcowych elementów układu dystrybucyjnego, są pistolety do paliwa. Te zgrabne urządzenia zaliczane są do niezbędnych i to one zapewniają możliwość lepszej kontroli przelewania paliwa do zbiornika.


Pistolety do paliwa – do czego służą?


Każdy pistolet do paliwa służy do szybkiego i wygodnego tankowania różnego rodzaju paliw.

Dzięki

niemu możemy dokładnie kontrolować przepływ, co pozwala na

przelanie do zbiornika określonej ilości cieczy. W ofercie sklepu

internetowego z osprzętem do paliwa znaleźć można automatyczne

pistolety do tankowania, które wyłączają przepływ, gdy

zbiornik zostanie zatankowany do pełna. Osobom zainteresowanym

oferujemy również

manualne

pistolety do paliwa, które również zapewniają komfortowe

tankowanie, jednak w tym przypadku należy stale kontrolować poziom

paliwa w zbiorniku, aby nie doszło do przelania.


Wiele nowoczesnych pistoletów do benzyny, oleju napędowego czy AdBlue wyposażonych jest w gwint wewnętrzny BSP, który ułatwia połączenie pistoletu z wężem dystrybucyjnym.


Jak wybrać dobry pistolet do paliwa?


Wybór odpowiedniego pistoletu do paliwa powinien opierać się na sprawdzeniu jakości danego produktu. W sklepie internetowym Dexoil znaleźć można szeroki wybór tego rodzaju produktów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przeglądania oferty i przedstawiamy kilka ciekawych opcji.


Pistolet manualny Plastic AdBlue Adam Pumps


Pistolet służy do ręcznego tankowania cieczy AdBlue. Produkt charakteryzuje się kwasoodporną, odporną na pęknięcia wylewką oraz blokadą nalewania. Dobre uszczelnienia i niewielki opór przepływu sprawia, że pistolet może pracować także z olejami, paliwami i innymi lekkimi roztworami.


Pistolet automatyczny A280


Automatyczny pistolet do oleju napędowego A280 ADAM PUMPS zakończony jest specjalnym połączeniem, dzięki któremu można go podłączyć do węża dystrybucyjnego. Produkt umożliwia sprawne tankowanie paliwa bez konieczności obserwowania pojemności zbiornika, jeżeli chcemy zatankować do pełna.


Pistolety do paliwa są niezbędnym elementem układów dystrybucyjnych, a wybierając je, warto zadbać o to, aby zapewniały jak najwyższą wygodę tankowania pojazdów i maszyn.