(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Swipe to the left

Osprzęt i zbiorniki mobilne do paliwa – znajdź odpowiedni produkt dla siebie

By Michał Chwedkowski 3 years ago 342 Views No comments

W dzisiejszych czasach trudno jest wyobrazić sobie życie bez samochodu. Większość osób posiada przynajmniej jeden pojazd, który wykorzystuje zarówno do dalszych wycieczek, jak i do poruszania się po mieście. Warto wiedzieć, że żywotność każdego samochodu będzie większa, jeżeli odpowiednio będziemy o niego dbać. Dotyczy to przede wszystkim rodzaju paliwa oraz akcesoriów do niego.

Dexoil – co znajdziecie w naszej ofercie?

Sklep internetowy Dexoil.pl zajmuje się udostępnianiem profesjonalnych stacji paliw dla przedsiębiorstw, oferujących sprzedaż każdego rodzaju oleju napędowego. W asortymencie znaleźć można urządzenia i akcesoria, które zgodne są z obowiązującymi normami i zapewniają możliwość bezpiecznego dostarczania dobrej jakości paliwa.

Oferta sklepu online obejmuje między innymi:

 • osprzęt do Diesla (liczniki przepływu paliwa, pistolety do ropy, wskaźniki poziomu, węże, pompy do oleju napędowego, dystrybutory i systemy zarządzania);
 • osprzęt do benzyny (pistolety, liczniki przepływu, filtry, itd.);
 • osprzęt do oleju (zestawy, pompy, wskaźniki poziomu itd.);
 • sprzęt do Adblue (pistolety, pompy, zestawy do dystrybucji, wskaźniki poziomu itd.).

Sklep internetowy Dexoil współpracuje tylko z najlepszymi producentami, takimi jak:

 • Piusi:
 • Adam Pumps;
 • Tellargini;
 • Gespasa;
 • Kingspan;
 • JFC;
 • Cimtec.

Są to firmy znane z tworzenia najwyższej jakości sprzętu oraz akcesoriów do paliw, a współpraca z nimi sprawia, że Dexoil.pl może zaoferować Państwu tylko najlepszej klasy produkty, które wspomogą działanie stacji paliw i zapewnią zadowolenie klientów.

Różne rodzaje sprzętu do różnych rodzajów paliwa

Sklep internetowy Dexoil.pl zapewnia szeroki wybór sprzętu i akcesoriów do dowolnego rodzaju paliwa. Działając tylko według najwyższych standardów, firma oferuje produkty, objęte gwarancją jakości, pozwalając na znalezienie najlepszych rozwiązań w branży paliwowej. W naszym sklepie każdy przedsiębiorca może sam wybrać to, czego aktualnie potrzebuje, a także skomponować indywidualne zestawy, usprawniające jego pracę.

Dexoil to nie tylko szeroki asortyment, ale również doświadczona kadra pracowników, która pomoże w dokonaniu wyborów oraz doradzi, które produkty okażą się najlepsze dla indywidualnych potrzeb. Oferta sklepu jest systematycznie aktualizowana i urozmaicana o najnowocześniejsze osiągnięcia techniki w zakresie dostarczania paliw. Zaangażowanie w pracę oraz pogłębianie wiedzy w zakresie branży paliwowej sprawiło, że sklep Dexoil zyskał zasłużoną renomę wśród swoich klientów.