(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Swipe to the left

​Jaką pompę do oleju wybrać?

By Michał Chwedkowski 1 years ago 487 Views No comments

Niezawodny dystrybutor paliwa wymaga odpowiedniego sprzętu. Jednym z elementów takiego układu są pompy do oleju. Niezależnie od tego, czy powadzimy własną stację paliw, czy też potrzebujemy pompy do oleju napędowego w innym celu, warto wiedzieć, jaką pompę do oleju wybrać, aby spełniała wszystkie nasze wymagania.

Sprawna pompa do oleju powinna charakteryzować się wysoką jakością wykonania oraz dobrą wydajnością. Zobaczmy, jakie pompy do paliwa cieszą się dużą popularnością.


Pompa Paliwa do oleju silnikowego- ADAM PUMPS – E220

Jest to łopatkowa pompa samozasysająca ze wbudowanym by-passem. Produkt charakteryzuje się ergonomicznym kształtem oraz dużą niezawodnością. Jest to niewielka pompa powierzchniowa, przeznaczona do pompowania głównie olejów opałowych i silnikowych. Konstrukcja pompy do oleju została wykonana z dużą starannością. Pompa monoblokowa oraz silnik z pompą tworzą jeden zespół. Korpus pompy został stworzony solidnie z żeliwa, a wirnik łopatkowy z mosiądzu. Taka budowa sprawia, że jest to naprawdę wysokiej jakości model, który może pomóc w sprawnym pompowaniu oleju.


Pompa paliwa do oleju rotacyjna - samozasysająca - VISCOMAT 230

Jest to pompa zębata znanej firmy PIUSI, charakteryzująca się przepływem do 14l/min. Pompa do oleju Viscomat 230 przeznaczona jest głównie do przetaczania olejów o lepkości do 2000 cSt. Zasada działania sprzętu polega na wprowadzeniu oleju przez króciec ssawny do korpusu pompy. Następnie olej ten jest podawany przez koła zębate do króćca tłocznego. Pompa do oleju Viscomat 230 to produkt o unikalnej, wytrzymałej konstrukcji, wyróżniający się dużą wydajnością i wytrzymałością. Charakteryzuje się dużą łatwością użycia oraz eksploatacji. Jest to pompa mobilna, oceniana jako praktycznie niezawodna.


Pompa Paliwa Oleju Napędowego - E 12/24

Jest to pompa przeznaczona do oleju napędowego oraz olejów o niewielkiej lepkości. Produkt jest bardzo wydajny i wytrzymały, charakteryzuje się mocną konstrukcją pomimo niezbyt dużych rozmiarów. Urządzenie zapewnia sprawną pracę i świetnie sprawdzi się w każdym punkcie dystrybucyjnym, w którym potrzebna jest wysokiej jakości pompa do oleju.

Pompy do oleju to sprzęt niezbędny w sprawnych dystrybutorach. Właściciele stacji paliw nie mogą obyć się bez wysokiej jakości pomp, a przydają się one także w prywatnych przedsiębiorstwach transportowych lub przemysłowych, gdzie firma korzysta z własnych dystrybutorów. Przedstawione wyżej pompy do oleju to solidne produkty znanych producentów, które na pewno pomogą usprawnić działanie punktów dystrybucji paliwa.