(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Swipe to the left

​Dystrybutory paliwa – jaka jest ich funkcja? Jak wybrać dobry dystrybutor?

By Michał Chwedkowski 1 month ago 21 Views No comments

Każda stacja paliw, która chce poprawnie funkcjonować i zapewniać swoim klientom jak najlepsze warunki, musi postawić na wysokiej jakości sprzęt do dystrybucji paliwa. Trudno jest sobie wyobrazić, aby firma, zajmująca się sprzedażą lub dostarczaniem paliwa, takiego sprzętu nie miała. Czym są zestawy do dystrybucji paliwa i gdzie można je kupić?


Zestaw do dystrybucji paliwa – co to jest?


Dystrybutory paliwa stanowią podstawowy element wyposażenia wszystkich stacji paliw. Każde urządzenie może być przeznaczone do dystrybucji konkretnego rodzaju paliwa: benzyny, oleju napędowego, AdBlue, choć są i takie, które mogą być wykorzystywane w każdym z tych rodzajów.


Dystrybutory paliwa to sprzęt bardzo często przydatny w gospodarstwach rolnych, gdzie maszyny muszą mieć zawsze dostęp do paliwa, aby nie musiały przerywać ciągłości pracy. Powszechnie stosowane są także w firmach transportowych i budowlanych oraz wszędzie tam, gdzie do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa niezbędne są maszyny, napędzane jakimkolwiek paliwem.


Zestawy do dystrybucji to przede wszystkim jednak urządzenia, przeznaczone do sprawnej pracy stacji paliw oraz innych punktów dystrybucji. To dzięki nim przedsiębiorcy z tej branży mogą zapewniać swoim klientom najlepszej klasy usługi.


Jaki dystrybutor paliwa wybrać?


Każda firma, poszukująca dobrego dystrybutora paliwa, powinna zwrócić uwagę na modele z serii CUBE. Urządzenia te świetnie sprawdzają się zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i w firmach transportowych. Wyróżniają się optymalnymi wymiarami oraz tym, że można je zamontować w dowolnym miejscu.


Dystrybutory CUBE spotkamy także w gospodarstwach domowych. Często korzystają z nich osoby, które chcą mieć zawsze możliwość zatankowania paliwa na wyciągnięcie ręki. Produkty z tej serii cieszą się sporym powodzeniem przede wszystkim ze względu na to, że są zgrabne, łatwe w montażu i wytrzymałe. Zapewniają wysoką wydajność i są łatwe w konserwacji, co stanowi ich bardzo dużą zaletę. Dystrybutory Cube spełniają standardy bezpieczeństwa, związane z dystrybucją paliwa, dlatego znajdują swoje miejsca zarówno na stacjach paliw, jak i w średnich i mniejszych przedsiębiorstwach.


Gdzie kupić dystrybutor paliwa?


Osoby, poszukujące wysokiej jakości dystrybutorów paliwa, zapraszamy do przeglądania oferty osprzętu do paliw na stronie internetowej Dexoil. W asortymencie sklepu, oprócz zestawów do dystrybucji, znaleźć można również akcesoria do Diesla, AdBlue czy benzyny.