(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Swipe to the left

września 2020

Pompy do oleju – czym się charakteryzują? Jakie wybrać?

By Michał Chwedkowski 2 years ago 149 Views No comments

Pompy do oleju to urządzenia służące do przelewania benzyny oraz pozostałych paliw. Są to produkty charakteryzujące się unikalną konstrukcją, zapewniającą wysoką wytrzymałość i wydajność.

Poszukując dobrej jakości sprzętu, należy wrócić uwagę na jego wykonanie oraz sprawdzić, jakie funkcje zapewniają. Zobaczmy, gdzie szukać dobrej pompy do oleju i na co zwracać uwagę przy zakupie.

Pistolety do paliwa – jak wybrać, czym się charakteryzują?

By Michał Chwedkowski 2 years ago 135 Views No comments

Jedną z najważniejszych części osprzętu paliwowego są niewątpliwie pistolety do paliwa. To dzięki nim można sprawnie tankować pojazdy, dokładnie kontrolując przepływ paliwa i zapewniając czyste, płynne napełnianie baku.

Każdy pistolet pełni ważną funkcję w działaniu układu dystrybucyjnego, dlatego warto zwracać uwagę na to, co wybieramy. Jakie są rodzaje pistoletów do paliwa i gdzie znajdziemy solidne modele?

Filtry do zbiornika paliwa – czym są, jak działają?

By Michał Chwedkowski 2 years ago 132 Views No comments

Zanieczyszczony filtr paliwa może zaburzyć funkcjonowanie całego pojazdu, ponieważ stanowi jedną z najczęstszych przyczyn braku mocy pompy podczas jej załączenia. Do zabrudzenia oleju napędowego dojść może na skutek zanieczyszczeń, które dostają się do układu dystrybucyjnego.

We współczesnych pojazdach jednostki napędowe są na tyle zaawansowane, że nawet najmniejszy brud może prowadzić do uszkodzeń. Dlatego warto zainwestować w filtry do paliwa, które dzięki swojemu procesowi działania zapobiegną zakłóceniom pracy jednostki napędowej i przyczynią się do wytrącenia wody z paliwa.

Liczniki przepływu paliwa – do czego służą, jakie wybrać?

By Michał Chwedkowski 2 years ago 148 Views No comments

Zadaniem liczników przepływu paliwa jest pomiar prędkości przepływu olejów napędowych oraz innych rodzajów benzyny podczas tankowania. Zobaczmy, jakie są rodzaje liczników przepływu paliwa oraz jak one działają.

Rodzaje liczników przepływu paliwa