(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Zwijaki do węża paliwowego – olej napędowy

Zwijak węża paliwa

Na stacjach paliw i wszelkiego rodzaju miejscach, gdzie dochodzi do dystrybucji benzyny czy pokrewnych jej substancji, powinien panować porządek, który zagwarantuje bezpieczeństwo. Taki stan rzeczy jest możliwy wtedy, gdy dysponujemy sprawdzonym i precyzyjnym sprzętem. Jednym z niezbędnych elementów układu dystrybucyjnego jest zwijak węża paliwa. Dzięki niemu wąż może być należycie przechowywany i chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi. W tej kategorii przygotowaliśmy ofertę zwijaków, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością, a ich konstrukcja zapewnia wygodne użytkowanie.

Zwijak sprężynowy

Zwijak sprężynowy stanie się nieocenionym przedmiotem w miejscach działalności przemysłowej. Ten typ urządzeń jest wyposażony w sprężynowy układ zwijający. Taki mechanizm ułatwia zwijanie kabli i utrzymanie ich w nienagannym porządku bez potrzeby wkładu siły fizycznej osoby, która go obsługuje. Tego typu układy pomagają w przesyle mediów do wszelkiego rodzaju użytkowników ruchomych. Odczuwalnym atutem zwijaka jest to, że jest on bardzo prosty w obsłudze i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jakość i sprawność jest priorytetową wartością. Zwijaki z układem sprężynowym mogą być wykorzystywane na dystansach 60 metrów trasy. Jest to także zależne od średnicy węża. Dłuższe odległości wymagają użycia bębnów z napędem silnikowym.

Akcesoria do zwijania węży paliwa

Zwijaki, które znajdują się w ofercie DexOil, umożliwiają zwinięcie od 8 do 10 metrów węża o średnicy 3/4 ". Proces nawijania i odwijania może odbywać się na dwa sposoby – ręcznie oraz automatycznie. W tej kategorii znajdziesz zwijaki do węża paliwowego oraz do oleju napędowego, a także zwijaki do węży paliwa AdBlue. Produkty są wykonane z wytrzymałych materiałów i pozwolą na długoletnią eksploatację. Posiadamy urządzenia włoskiej marki Adam Pumps.

Są kwestie, o które chciałbyś dopytać? W takim razie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą odpowiedzi.

Lista  Siatka 

2 produkt(ów)

na stronę

Lista  Siatka 

2 produkt(ów)

na stronę