(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Złączki

Złączki żeliwne

Tak jak wiele akcesoriów niezbędnych do osprzętu paliwowego, złączki obrotowe również mają wiele zastosowań. Są stosowane na szeroką skalę między innymi w budownictwie lądowym, budownictwie drogowym, kanalizacji, i tym podobnych dziedzinach. Wybrane Złączki pasują między innymi do węży przemysłowych, ciśnieniowych, węży do wody, węży do zaprawy oraz węży ssących. Wielostronne zastosowanie jest dużym atutem.

Firma DexOil specjalizuje się nie tylko w dystrybucji zbiorników paliwowych. Stworzyliśmy ogromną bazę produktów, które służą jako świetnie funkcjonujące rozwiązania w punktach dystrybucji paliw, a także w ośrodkach przemysłowych i gospodarstwach wyposażonych w maszyny rolnicze.

Kolano ocynk – solidne elementy, niezawodne rozwiązania

W układach dystrybucyjnych liczy się nawet najmniejszy element. Jego jakość i sprawność może zaważyć o kondycji całej konstrukcji. Dlatego należy wybierać produkty cieszące się wysokim standardem, u których podstaw leżą solidne materiały, a także precyzja wykonania. Tymi cechami wyróżniają się złączki, które znajdziesz w DexOil.

Wśród asortymentu dostrzeżesz niezwykle pomocne kolana ocynk z przyłączami po obu stronach 90 stopni, trójniki, redukcje czy nyple. Żeliwne ocynkowane produkty służą do łączenia poszczególnych komponentów układu dystrybucyjnego. Kupując u nas, będziesz miał pewność, że wszystko będzie działało, jak należy. Polecamy końcówki do węży i armaturę do cieczy, które znajdą zastosowanie w układach instalacyjnych w pneumatyce, spawalnictwie, budowie sprzętu przemysłowego czy technice pomiarowej.

Montaż osprzętu dystrybutora

Można u nas nabyć wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do osprzętowania. Zapewniamy porady w doborze akcesoriów odpowiednich do każdego sprzętu związanego z branżą paliwową. Nasi specjaliści dysponują praktyczną wiedzą. W razie konieczności udzielimy wskazówek w kwestii montażu osprzętu dystrybutora. Jeśli masz do nas jakieś pytanie, z chęcią na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu!

Lista  Siatka 

10 produkt(ów)

na stronę

Lista  Siatka 

10 produkt(ów)

na stronę