(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Zawory do paliwa – zawory zwrotne, kulowe

Zawory stosowane do zbiorników oraz osprzętowania paliwowego to zawory zwrotne, zawory samoczynne, które zapewniają przepływ płynu tylko w jednym kierunku. Zawór zwrotny kulowy natomiast jest zaworem obrotowym, który ze względu na swoją wysoką szczelność ma wielofunkcyjne zastosowanie. Stosuje się go w wielu branżach, świetnie sprawdza się także w montażu zbiorników. Firma DexOil specjalizuje się nie tylko w dystrybucji zbiorników paliwowych, ale proponuje całościowe rozwiązania dla branży paliwowej.

Zawory zwrotne kulowe

Zawory zwrotne kulowe, które znajdziesz w naszej ofercie, charakteryzują się wysoką jakością i starannością wykonania, co przekłada się na sprawne i długotrwałe działanie. Można u nas nabyć wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do osprzętowania. Zapewniamy porady w doborze akcesoriów odpowiednich do każdego sprzętu związanego z branżą paliwową. Nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy, którzy na bieżąco aktualizują swoją wiedzę, by zapewniać Klientom DexOil kompleksową usługę.

Zawór zwrotny paliwa diesel

W DexOil dysponujemy szeroką gamą armatury zabezpieczającej, która zagwarantuje bezpieczeństwo pracy i możliwość kontrolowania przepływu danej substancji. Zawory kulowe charakteryzują się małym oporem przepływu, dlatego też sprawdzają się w wielu instalacjach.

Lista  Siatka 

3 produkt(ów)

na stronę

Lista  Siatka 

3 produkt(ów)

na stronę