(0 produktów) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Akcesoria

Firma DexOil specjalizując się w obsłudze osprzętu do wewnętrznych stacji paliw, posiada w swojej ofercie solidne produkty, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i imponującym standardem materiałów. Są to elementy służące prawidłowemu działaniu zbiorników magazynowych, instalacji rurowych oraz dystrybutorów.

Akcesoria dla stacji paliw – uszlachetniacze, zwijaki, zawory i inne

Należą do nich m.in.: zwijaki do paliw, węże do paliw w różnych rozmiarach, złączki, zawory, obejmy, łopatki, uchwyty, siłowniki, uszlachetniacze do benzyny czy rury gwintowane. Każdy element, który znajduje się w naszym asortymencie, został poddany selekcji i analizie, które to wyłoniły pełnowartościowe produkty. Dzięki nim na każdej stacji paliw, a także innych przemysłowych punktach dystrybucji tych specyficznych cieczy zagości bezpieczeństwo, właściwa organizacja pracy oraz komfort translokacji.

Uszlachetniacz do benzyny

Pragniemy podkreślić, że wśród osprzętu znajdą Państwo ogromną różnorodność. W DexOil znajdziecie także uszlachetniacze paliwa, które pomogą usunąć szkodliwe osady, a także zadbać o konserwację elementów ruchomych.

Każdy klient ukierunkowany jest na sprzęt potrzebny do jego potrzeb. Mając to na uwadze, możemy każdemu indywidualnie doradzić, jaki sprzęt będzie adekwatny do jego wymogów. Każdy z naszych pracowników stara się przygotować ofertę indywidualnie dobraną do wymagań i potrzeb danego klienta. Każda oferta przygotowywana jest zatem swoiście i jednorazowo.

Lista  Siatka 

Produkty 1 do 10 z 39

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
na stronę

Lista  Siatka 

Produkty 1 do 10 z 39

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
na stronę